0

Türkiye-Rusya İş Konseyi 21. Ortak Toplantısına Katılmak İsteyen Firmaların Dikkatine

Yazıda, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK)’in iletisine atıfla, Türkiye-Rusya Hükümetlerarası Karma Ekonomik Komisyonu (KEK) Eş Başkanı Ticaret Bakanı Mehmet Muş’un KEK 17. Dönem Toplantısı vesilesiyle yapacağı Rusya ziyareti kapsamında, 30 Temmuz 2021, Cuma günü Moskova’da DEİK/Türkiye-Rusya İş Konseyi 21. Ortak Toplantısının düzenlenmesinin planlandığı bildirildi.

Ticaret Bakanı ve Rusya Federasyonu Başbakan Yardımcısı Sayın Aleksandr Novak’ın teşrifleri ile gerçekleştirilecek etkinliğe katılmayı arzu eden firma ve kurum temsilcilerinin 19 Temmuz 2021, Pazartesi günü saat 12:00’ye kadar https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/1289/17211 bağlantısından kayıt oluşturmaları gerektiği belirtildi.

Katılım Koşulları:
Başvuru formu doldurulurken web tarayıcısı olarak Google Chrome kullanılması gerekiyor.

Uçak biletleri, konaklama ve Moskova’da şehir içi ulaşımın katılımcılar tarafından münferiden temin edileceği, toplantının gerçekleştirileceği yer ve program bilgisinin kayıt formunu doldurmuş olan katılımcılara bilahare iletileceği belirtildi.

Rusya’ya seyahat edecek hususi ve umuma mahsus pasaport hamillerinin vizeye tabi olduğu, ülkeye seyahatlerde uçuştan en fazla 72 saat önce düzenlenmiş negatif sonuçlu PCR testinin (kare kodlu) yazıcı çıktısının ibraz edilmesinin zorunlu olduğu ve test raporunun İngilizce veya Rusça düzenlenmiş olması gerektiği ifade edildi.

Related Posts

Call Now Button
Sohbeti Başlat