0

Gümrüğe Gönül Verenler Dostluk Turnuvası Hakkında Duyuru

İletişim hattımıza gelen taleplerden yola çıkarak turnuva kurallarına ilişkin olarak bazı detayları aktarmak istiyoruz.

• 15 kişilik takım kadrosu konusunda bir zorunluluk bulunmuyor. 15 sayısı maksimum olarak belirlenmiştir. Takımlar maçlara 12 kişilik kadro ile çıkacak maçlar ise 7’şer kişi ile oynanacak.

• Bir gümrük müşavirliği şirketinin grup firması durumunda bulunan sigorta, muhasebe, lojistik vb. şirketlerinde ki personelleri de takım kadrosuna dahil edilebilir.

• İki yada ikiden fazla şirket birleşerek takım kurabilirler.

• Takım kurmak için kişi yeter sayısı bulunamadığı taktirde farklı şirket yada şirketlerden 1 yada birden fazla takviye alınabilir. Ancak takviye alınan şirketinde ayrıca kendi takımıyla turnuvaya katılması durumunda kendi personelinin farklı bir şirket takımında oynamasına izin verdiğinin beyanı gerekir. Bu şekilde bir takım kurulsa bile takviye edilen oyuncuların sayısı 7 kişilik asil maç kadrosunda 3 kişiyi geçemez.

• Gümrük idaresini temsilen turnuva katılım sağlanması durumunda, prensip olarak kurulan takımda gümrük idaresi personelinin dışında oyuncu olmaması bekliyoruz. Ancak takım kurmak için kişi yeter sayısı bulunamamasına durumunda oyuncu takviyesi yapılabilir. Bu durumda yine takviye edilen oyuncuların gümrük müşavirlik personeli olması ve kendi şirketinden bir izin yazısı almasını önemsiyoruz.

• Maçların Anadolu ve Avrupa yakasında oynanması konusunda, elimizden geldiğince her takımın şirketinin yerleşik olduğu kıtada maçlarını oynamasını sağlayacağız. Ancak Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan iki takımın maçının nerede oynanacağına kura ile karar vereceğiz.

• Tüm takımların kayıt işlemleri tamamlandıktan sonra takım temsilleri ile bir toplantı organize edilecek. Bu toplantıda takım temsilcilerinden oluşan 5 kişilik bir Organizasyon Komitesi oluşturulacak ve organizasyonu hep birlikte yöneteceğiz.

Tüm takımlara başarılar dileriz.

“Gümrüğe Gönül Verenler Dostluk Turnuvası” haberimiz için tıklayınız.

Related Posts

Call Now Button