0

Yarı Finale Çıkan Takımlar Belli Oldu

Cumartesi günü oynanan maçlar ve toplu sonuçlar şu şekilde;

Doğruer Gümrük 1 – 5 Muratbey Gümrük Spor

Maça iki takımda iyi başladı. Maçın ilk dakikalarında Muratbey Gümrük Spor golü buldu. Haftanın merak edilen karşılaşmalarından biri olan bu müsabakada Doğruer Gümrük Sporun forveti Dağhan Doğruer sakatlanarak oyundan çıkmak zorunda kaldı. Doğruer Gümrük Dağhan’ın sakatlamasından sonra oyun sistemini değiştirdi. Muratbey Gümrük Spor ikinci yarının başından itibaren oyuna ağırlığını koyarak farkı açmayı bildi ve maçı net bir skorla kazandı.

İstanbul Havalimanı Gümrük Md. 2 – 4 Seçkin Gümrük
Grup elemelerinde de karşı karşıya gelen iki takım için rövanş niteliğinde bir karşılaşmaydı. Seçkin Gümrük karşılaşmaya tam anlamıyla motive olmuş ve inanmış bir görüntü çizdi. Osman harika bir performansla takımını sırtladı. İstanbul Havalimanı Gümrük Md. Her zaman ki görüntüsünden uzak göreceli olarak daha dağınık bir oyun yapısıyla sahadaydı. Bu durum maçı kaybetmelerine neden oldu.

Ekol Gümrük 2 – 2 Avrupa Kaçak İstihbarat

Penaltılar: Ekol Gümrük 7 – 8 Avrupa Kaçak İstihbarat

Dengeli başlayan karşılaşmada neredeyse iki takımda bir an bile kontrolü bırakmadı. Baçın başından sonuna kadar oyun disiplininden iki takımda kopmadı. Ekol Gümrük’ten Ersin, Avrupa Kaçak İstihbarattan Ercan Kırmızı Kartla oyun dışında kaldı. Normal süresi 2-2 berabere tamamlanan karşılaşmada uzatma bölümlerinde de eşitlik bozulmadı. Penaltı atışları sonunda Avrupa Kaçak İstihbarat 8 – 7 gibi bir skorla turu geçmeyi bildi.

Aygen Gümrük 5 – 1 Solmaz Gümrük

Solmaz Gümrük geçen hafta ki Anadolu Kaçak galibiyetinden sonra bu haftaya da çok iyi bir motivasyonla girdiler. Aygen Gümrük maçın başından sonuna kadar oyunun kontrolünü elinde tutmayı başardı. Aygen Gümrük önemli oyuncularından Mehmet’in yokluğunda orta sahada çok sorun yaşamadı. Tansu’nun oyun içinde ki rolü her zaman ki gibi oyunun kaderini belirledi.

Bu sonuçların ardından Yarı Finale Çıkan Takımlar şu şekilde;

Muratbey Gümrük Spor

Seçkin Gümrük

Avrupa Kaçak İstihbarat

Aygen Gümrük

Yarı finale çıkan takımlara başarılar diliyoruz. Turnuvaya veda eden Doğruer Gümrük, İstanbul Havalimanı Gümrük Md., Ekol Gümrük ve Solmaz Gümrük takımlarına turnuva mottosu olan Dostluk ve Centilmenlik kavramlarına yakışan duruşlarından, mücadeleleriyle turnuvanın kalitesine yaptıkları büyük katkıdan dolayı teşekkür ederiz.

Related Posts

Call Now Button