0

Türkiye – Filistin İş Konseyi

Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği, “Interconnected Business Series: Türkiye-Filistin” hakkında bir duyuru yayımladı.

Duyuruda, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK)’den alınan bir iletide, Türkiye-Filistin İş Konseyi tarafından, Karşı Kanat Kuruluşu Filistinli İşadamları Derneği (PBA) ile iş birliğiyle 30 Mart 2021 Salı günü saat 12.00-13.30 (TSİ) arasında “Interconnected Business Series: Türkiye-Filistin” toplantısı çevrim içi olarak gerçekleştirileceği bildirildi.

Söz konusu toplantıya, tarım, gıda, ahşap, mobilya, plastik, paketleme ve kâğıt, kozmetik, yapı malzemeleri, endüstriyel yağlar, makine ve ekipmanları, hizmet, ilaç ve bilgi teknolojileri sektörlerinde faaliyet gösteren Filistinli firma temsilcileri katılım gösterecek olup, Filistinli firma listesi ekte sunulmakta. Bu minvalde, bahse konu toplantıya katılmak isteyen üye firma temsilcilerin https://zoom.us/meeting/register/tJItf-CtqTMvEtxMVdQGCWIeQq7eOHhxytwT bağlantı adresi üzerinden kayıt formunu en geç 29 Mart 2021 Pazartesi günü mesai bitimine kadar doldurmaları gerektiği bildirildi.

Related Posts

Call Now Button