0

TİM’den İhracatçı Birlikleri İçin Anket

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) 2021 yılı içerisinde düzenlenecek olan Türkiye İhracat Şurası’na altyapı niteliğinde soru seti hazırladı. İhracatçı Birlikleri üye firmalarının yanıtlaması gereken soru setine 12 Nisan’a kadar erişilebilecek.

İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri (İTKİB), Türkiye İhracat Şurası için İhracatçı Birliği üye firmalarına yönelik anket hakkında bir duyuru yayımladı. Duyuruda TİM’den alınan yazıya atıfla, 2021 yılı içerisinde “Milletin İhracatçıları Milletin Evinde” sloganıyla düzenlenmesi planlanan Türkiye İhracat Şurası’na altyapı hazırlığı mahiyetinde soru seti hazırlandığını bildirildi. İhracatçı Birlikleri üye firmalarının yanıtlayacağı soru setinin kapsamlı şekilde yanıtlanmasının çalışma açısından büyük önem arz ettiği vurgulandı.

İhracatçı Birlikleri üye firmalar için hazırlanan soru setinde firmaların ihracatının önündeki fırsat ve tehditler sorularak firmaların bölgelerine ve sektörlerine göre yapılması gerekenlerin belirtilmesi istendi. Soruların devamında firmaların ihracat hedefleri ile 2023’te firmaların kendini hangi noktada gördüğü soruldu.

5 sorudan oluşan soru setine TİM tarafından verilen linkten ulaşılabilmekte olup, soruların en geç 12 Nisan 2021 saat 14.00’e kadar yanıtlanması gerekmekte.

Anket formuna  https://forms.office.com/pages/responsepage.aspx?id=eAFSEeuThEKCECR5AkFNYrh_sBwIxnFDo5LWBUvKOdhUOTJENDZFOERLVVYxWkgySExMMjJKMTJMWi4u adresinden ulaşabilirsiniz.

Related Posts

Call Now Button