0

Özbekistan Makine ve Aksamları Sanal Sektörel Ticaret Heyeti

Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği, “Özbekistan Makine Ve Aksamları Sanal Sektörel Ticaret Heyeti”hakkında bir yazı yayımladı.

Yazıda, Ticaret Bakanlığı koordinatörlüğü, Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği organizatörlüğünde 03 – 07 Mayıs 2021 tarihleri arasında ihracat pazarlarının çeşitlendirilmesi ve ihracatın artırılması hedefiyle “Özbekistan Makine ve Aksamları Sanal Sektörel Ticaret Heyeti”nin organize edilmesi planlanlanacağı belirtildi.

Bahse konu Sanal Sektörel Ticaret Heyeti kapsamında Özbekistan pazarı hakkında bilgilendirmeye yönelik webinar ve online ikili iş görüşmeleri (B2B) tesis edileceği bildirildi. Diğer taraftan heyete katılım sağlayacak firma temsilcilerinin firma çalışanı olması durumunda, ilgili temsilcinin Mayıs 2021 ayı boyunca firmada SGK’lı olarak çalışması, firma sahibi ya da ortağı olması durumunda ilgili imza sirküleri ve ticaret sicil gazetesinin sunulması gerektiği ifade edildi. Anılan heyete katılmak isteyen firmaların, aşağıda yer alan banka hesap numarasına “Özbekistan Makine ve Aksamları Sanal Sektörel Ticaret Heyeti Programı Katılım Payı” yazdırarak 1500.-TL katılım ücretini yatırmaları, dekontla birlikte ekte yer alan formları ve dilekçeyi en geç 19 Mart 2021 Cuma günü mesai bitimine kadar oaib-pr@oaib.org.tr adresli elektronik postamıza iletilmesi gerektiği bildirildi.

İlgili yazıya ulaşmak için tıklayınız.

Related Posts

Call Now Button