0

Kanada İklimlendirme Sanal Sektörel Ticaret Heyeti Duyurusu

Orta Anadolu İhracatçılar Birliği, “Kanada İklimlendirme Sanal Sektörel Ticaret Heyeti Duyurusu” hakkında bir duyuru yayımladı.

Duyuruda, Ticaret Bakanlığı koordinatörlüğü, İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği organizatörlüğünde 01-03 Haziran 2021 tarihleri arasında ihracat pazarlarının çeşitlendirilmesi ve ihracatın artırılması hedefiyle “Kanada İklimlendirme Sanal Sektörel Ticaret Heyeti Programı”nın organize edilmesi planlanmakta.

Bahse konu Sanal Sektörel Ticaret Heyeti kapsamında Kanada pazarı hakkında bilgilendirmeye yönelik webinar ve online ikili iş görüşmeleri (B2B) tesis edilecek. Kayıt bedeli 3200.-TL olarak belirlendi. Diğer taraftan heyete katılım sağlayacak firma temsilcilerinin firma çalışanı olması durumunda, ilgili temsilcinin Haziran 2021 ayı boyunca firmada SGK’lı olarak çalışması, firma sahibi ya da ortağı olması durumunda ilgili imza sirküleri ve ticaret sicil gazetesinin sunulması gerekmekte.

Anılan heyete katılmak isteyen firmaların, aşağıda yer alan banka hesap numarasına “Kanada İklimlendirme Sanal Sektörel Ticaret Heyeti Programı Katılım Payı” yazdırarak 3200.-TL katılım ücretini yatırmaları, dekontla birlikte ekte yer alan formların ve dilekçenin en geç 09 Nisan 2021 tarihine kadar oaib-pr@oaib.org.tr adresli elektronik postaya iletilmesi gerektiği bildirildi.

Related Posts

Call Now Button