0

Gümrüklü Antrepo İşletmeleri Dostluk Turnuvasında Başvurular Hızla Devam Ediyor

Gümrüklü Antrepo İşletmeleri Dostluk Turnuvasına ilgi beklentileri aştı. Sektördeki bir çok değerli antrepo şirketi turnuvaya katılıyor.

Son Kayıt Tarihi
Gümrüklü Antrepo İşletmeleri Dostluk Turnuvası kayıtları 5 Ekim Çarşamba günü başladı. Kayıtlar 25 Ekime kadar sürecek. Turnuvada ilk düdük 12 Kasım’da çalacak.

Maçlar Ne Zaman Oynanacak
Maçlar Cumartesi günleri oynanacak.

Maçlar Nerede Oynanacak
Turnuva Anadolu ve Avrupa Yakası olarak iki merkezli yürüyecek. Anadolu Yakasında bulunan şirketler maçlarını Ümraniye Futbolpark Halı Sahasında, Avrupa Yakasında bulunan şirketler Küçükçekmece İdmanyurdu halı sahasında oynayacak.

Turnuvanın Statüsü ve Şekli
Takımlar turnuvaya 15 kişilik takım kadrosu ile takılacak. Maç kadrosunda 12 oyuncu bulunabiliyor. Maçlar 7 kişilik asil kadrolar ile oynanıyor. Maçlarda en fazla 3 oyuncu değişikliğine izin veriliyor.

Turnuvada ilk tur grup maçları şeklinde puan usulüne göre oynanacak. Her gruptan en çok puanı toplayan ilk 4 takım bir üst tura çıkacak.
İkinci tur eleme turu olarak tek maç üzerinden oynanacak. Anadolu ve Avrupa olmak üzere iki merkezli olarak çapraz eşleşmeler yapılacak. Anadolu yakası A Grubunun lideri B Grubunun 4.’sü ile A grubunun 2.’si B grubunun 3.’sü ile A grubunun 3.’sü B grubunun 2.’si A grubunun 4. B grubunun lideri ile oynayacak. Kazanan takımlar finallere yükselecek.


Çeyrek finalden itibaren maçlar Ümraniye Futbolparkta oynanacak.

Turnuvaya ilişkin kural kitapçığı için tıklayınız.

Turnuvaya 25 Ekim tarihine kadar www.eniyitakim.com adresinden başvuru yapabilirsiniz.

Related Posts

Call Now Button