0

Gümrüğe Gönül Veren Kadınlar Dostluk Turnuvası

Gümrüğe Gönül Verenler Dostluk Turnuvasından sonra Gümrüğe Gönül Veren Kadınlar Dostluk Turnuvası geliyor.
Futbol turnuvasının yalnızca erkek arkadaşlara yapılan bir turnuva gibi görünmesi ve kadın meslektaşlarımızdan gelen talepler nedeniyle Gümrüğe Gönül Veren Kadınlar Dostluk Turnuvasını düzenlemeyi görev bildik.

Turnuvada nasıl ve nerede olacak?
Kadınların, taktik ve strateji becerisine inanmayan yoktur sanırım. Aynı anda birden fazla şeyi düşünme ve gelişmiş becerileri dolayısıyla Paintball oyunu kadınlar için biçilmiş kaftan olarak görünüyor.

Paintball takım ruhunu güçlendiren, mücadele, liderlik ve bir adım ötesini hesaplamayı gerektiren bir oyun. Bu anlamda firmalarımız ve idarelerimizde liderlik potansiyeli olan kadın arkadaşlarımızın da öne çıkmasını sağlayacak bir organizasyon.

Turnuvaya Katılım
Katılım yine önceki turnuvada olduğu gibi kurumsal olarak yapılabilecek. Gümrük Müşavirliği Şirketleri ve Gümrük İdarelerimizde görevli kadın arkadaşlar turnuvada oyuncu olabilecek.

Takımlar yine 15 kişilik kurulacak. Oyunlar 5’er kişi ile oynanacak. Böylece maçlara katılma imkanı bulamayan arkadaşların yerine rahatlıkla kadroda ki başka arkadaşlar katılabilecek.

Maçlar Beykoz’da bulunan Taktikal Paintball sahasında oynanacak.

Turnuva Ne Kadar Sürecek?
Turnuvaya katılan takımlar önce gruplara ayrılacak ve puan usulüne göre grup maçları oynanacak. Grup maçlarından sonra her gruptan en çok puanı toplayan ikişer takımlar çeyrek finale kalacak.

Çeyrek finalde yapılacak çapraz eşleşme ile takımlar yarı final ve final turlarına geçecekler.

Minimum 6 hafta sürmesi planlanan turnuva süresi takım sayısına göre tekrar gözden geçirilecek.

Turnuvaya Kayıt
Turnuva hakkında bilgi almak ve kayıt yaptırmak için turnuva@gumruktv.com.tr adresine mail iletebilir yada 0212 852 22 84 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Related Posts

Call Now Button