0

26 Ocak Dünya Gümrük Günü Kutlamaları

Gümrükler Genel Müdürü Mustafa GÜMÜŞ’ün ev sahipliğinde düzenlenen 26 Ocak Dünya Gümrük Günü kutlamalarına Gümrükler Genel Müdür Yardımcıları Burak Serkan YAŞAR, Erdal KARAHİSAR, Nevzat BOZKURT, Kadir TURSUN, Hüseyin SADİ ÇETİNTAŞ ve Gümrükler Genel Müdürlüğü Daire Başkanlarının tamamı katıldı.

Etkinliğe Ankara Gümrük Müşavirleri Derneği (AGMD)’yi temsilen Yönetim Kurulu Başkanı Aslıhan ÇELEBİ de katılım sağladı.

Katılımcılar nezdinde tüm Gümrük Çalışanlarının 26 Ocak Dünya Gümrük Günü kutlandı.

Samsun ve Ankara’da da kutlamalar düzenlendi
Orta Karadeniz Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüğünün 26 Ocak Dünya Gümrük Günü etkinlikleri kapsamında gerçekleştirdiği programa; Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, protokol üyeleri, iş dünyasının temsilcileri, meslek mensupları ve gümrük camiasının paydaşları ile birlikte Ankara Gümrük Müşavirleri Derneğini temsilen Abdülkadir Köstek katılım sağladı.

Ankara Gümrük Müdürlüğünün 26 Ocak Dünya Gümrük Günü etkinlikleri kapsamında gerçekleştirdiği programa Gümrük Müdürü Ahmet KARTAL, Ankara Lojistik Üssü Gümrüklü Sahalar İşletme Müdürü Nurcan ÖZYAZICI SUNAY, meslek mensupları ve gümrük camiasının paydaşları ile birlikte Ankara Gümrük Müşavirleri Derneğini temsilen Başkan Vekili Halit Ufuk BOYALI ve AGMD Yönetim Kurulu üyesi Ömer Faruk Yunus katıldı.

Related Posts

Call Now Button