0

Türkiye İhracat Şûrası İçin Bölgesel İstişare Toplantıları

Orta Anadolu İhracatçılar Birliği, “Türkiye İhracat Şûrası İçin Bölgesel İstişare Toplantıları” hakkında bir duyuru yayımladı.

Duyuruda, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM)^’den alınan bir yazıda, bilindiği üzere 2021 yılı içerisinde “Milletin İhracatçıları Milletin Evinde” sloganıyla düzenlenmesi planlanan “Türkiye İhracat Şûrası”nın ana konu başlıkları ile bölgesel bazda yapılacak çalışmalar gibi hususların değerlendirilmesi amacıyla 25 Mart 2021 tarihinde “Genişletilmiş Başkanlar Kurulu Türkiye İhracat Şûrası İstişare Toplantısı” gerçekleştirilmişti. Bu defa, “Türkiye İhracat Şurası”na altyapı hazırlığı mahiyetinde üye firmaların yanıtlayacağı soru seti hazırlanmış olup, bahse konu soruların ihracatçı firmalar tarafından kapsamlı şekilde yanıtlanması çalışma açısından büyük önem arz etmekte olduğu belirtildi.

Bu itibarla, üye firmaların soru başlıkları doğrultusunda anket yapılarak, verilen yanıtların 12 Nisan 2021 Pazartesi günü mesai bitimine kadar Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM)’e iletilmek üzere yapiciogluk@oaib.org.tr adresine iletilmesi gerektiği bildirildi.

Related Posts

Call Now Button