0

Military Big Data Veri Portalı Kullanımı

Savunma ve Havacılık Sanayi İhracatçıları Birliği (SSI) “Military Big Data Veri Portalı Kullanımı” hakkında bir yazı yayımladı.

Yazıda; SSI üyelerine, dünyada kullanımda olan ve askeri sistemler alanında Türkiye’nin ilk ve tek büyük veri çözümü olan Military Big Data veri portalına ulaşım imkânı sağlandığı anımsatıldı.

Military Big Data ile SSI üyelerinin; kara, deniz ve hava platformlarına yönelik yüksek hacimli ve çeşitli bilgiye, ülke detaylarıyla birlikte en üst seviye doğruluk ve süratle ulaşarak; harekât, teşhis, tanımlama, iş geliştirme, eğitim ve karar verme süreçlerinin tamamında kendilerine ve firmalarına katma değer yaratabilecekleri ifade edildi.

Söz konusu veri portalının kullanımı için http://www.tinyurl.com/ssi-militarybigdata adresinden başvuru yapılabilmekte.

Kullanım Koşulları ve Detaylar

1- Söz konusu hizmet sadece SSI üyelerine yönelik. Üyelik durumu ön kayıt formunda belirtilmiş olunan vergi numarası ile kontrol edilecek.

2-
Kullanıcının e-posta adresinin firma uzantılı bir e-posta olmaması durumunda, kullanıcının firma ile ilişkini belirlemek üzere SSI tarafından ilave bilgi ve belgeler talep edilebilecek.

3-
Military Big Data sitesinin kullanımı için verilecek süre bir hafta. Şifrenin kullanıcı ile paylaşılması ile süre başlayacak. Kullanıcının talebi üzerine süre uzatımı yapılması SSI yetkisinde olup koşulların uygun olması durumunda ilave süre verilebilecek.

Related Posts

Call Now Button
Sohbeti Başlat