0

Çekirdeksiz Kuru Üzüm Toptan Satışı

Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğü Fındık İşleri Dairesi Başkanlığı “Çekirdeksiz Kuru Üzüm Toptan Satışı” hakkında bir yazı yayımladı.

Yazıda, İzmir ve Denizli Şube Müdürlükleri stoklarında bulunan 2020 mahsulü çekirdeksiz kuru üzümlerin toptan satışlarına Temmuz ayında da ilgi talimatlarda belirtilen fiyat, usul ve esaslardan devam edilecek olduğu belirtildi.

Talepte bulunan firmalara, 250 ton ve üzeri alımlarda, vade farksız 2 ay vade uygulanabilecek. Vadeli satışlarımıza aşağıda yer alan fiyatlardan devam edilecek olup peşin alımlarda bu fiyatlar üzerinden yüzde 10 indirim uygulanacağı bildirildi.

2020 Mahsulü Çekirdeksiz Kuru Üzüm Satış Fiyatları (KDV hariç);
(9 no) 12,90 TL/Kg,
(8 no) 12,60 TL/Kg,
(7 no) 12,30 TL/Kg, şeklinde.

Satışlar önceki talimatlarda belirtilen usul ve esaslar çerçevesinde yapılacak olup ayrıca ilgili ticaret borsalarındaki satışlara da devam edilecek.Şube Müdürlüklerinizce hinterlandınızda bulunan ilgili firmalara çekirdeksiz kuru üzüm satışları duyurulacak.

Yukarıda belirtilen hususların yanı sıra, tereddüt edilen konularda Fındık İşleri Dairesi Başkanlığı’nın talimatları doğrultusunda hareket edileceği belirtildi.

Related Posts

Call Now Button
Sohbeti Başlat