0

UND Başkanı Nuhoğlu: “Sektöre Doğrular Söylenmiyor”

Uluslararası Nakliyeciler Derneği (UND) 15 Haziran’da 40. Olağan Seçimli Genel Kurul toplantısında yeni yönetimi belirleyecek. Seçim sürecinde başkanlık seçimi için bölge ziyaretlerinde yapılan açıklamaların sektörde rahatsızlık yaratması üzerine UND Başkanı Çetin Nuhoğlu yazılı açıklama yaptı.

Nuhoğlu, yazılı açıklamasında başkanlık seçimi için yapılan açıklamaların kendisiyle birlikte sektörü de üzdüğünü belirtti. Kişisel hırslar için sektörün birlikteliğini bozacak açıklamaları tasvip etmelerinin mümkün olmayacağına vurgu yapan Nuhoğlu, Yönetim Kurulu ile bölgeleri tek tek dolaşacağını söyleyerek “bu süre içerisinde benden duymadığınız hiçbir söyleme itibar etmeyin” dedi.

Seçim için yapılan bölge ziyaretlerindeki açıklamaların tüm sektörde rahatsızlık yarattığını söyleyen Nuhoğlu, “Kişisel hırslar için yapılan ve çıkar gruplarına hizmet ederek sektörün birlikteliğini bozacak açıklamaları tasvip etmemiz mümkün değildir. Açıklamaların amacı buysa; UND Yönetim Kurulu ve Çalışma Grupları ve aklıselim üyelerimiz buna izin vermez. Hakkımda dedikodu üreterek algı oluşturmaya kimsenin gücü yetmez. Güneş balçıkla sıvanmaz!” ifadelerini kullandı.

Tüm bölgeleri Yönetim Kurulu üyeleriyle tek tek dolaşacağının altını çizen Nuhoğlu, UND üyelerinden kendisinden duymadıkları hiçbir söyleme itibar etmemelerini istedi.

Related Posts

Call Now Button