0

Mithat Uğur Yetişkin Adaylığını Açıkladı

Değişim Hareketi 26 Şubat Cumartesi günü kadın gümrük müşavirlerine özel bir kahvaltı organizasyonu düzenledi. 

Mithat Uğur YETİŞKİN Gümrük TV ‘ye açıklamalarda bulundu. Mithat Uğur YETİŞKİN’in demecini aynı şekilde iletiyoruz.

“Kadın gümrük müşavirlerimizle 1 hafta önce paylaştığımız bir kahvaltı organizasyonumuz vardı. Kadın müşavirlerimizle bir araya geldik, kahvaltımızı yaptık. Çok verimli bir etkinlik oldu. Kadın müşavirlerimizin beklentilerini dinledik, mesleki anlamda değerlendirmelerini bizlerle paylaştılar. Bizlerde kendilerine seçim sürecindeki yol haritamızdan bahsetme fırsatını bulduk.

12 Mart’ta İstanbul Gümrük Müşavirleri Derneğimizin Olağan Seçimli Genel Kurulu var. Bu seçim geçen sene yapılması gereken bir seçimdi ancak pandemi koşulları gerekçesiyle bir sene sonraya ötelenmişti.

Seçim için şu anda adaylığını ilan eden iki tane aday var. Gümrük TV aracılığıyla tüm camiamıza bir müjde vermek istiyorum.

Değişim Hareketi olarak daha önce söylemiş olduğumuz üzere her zaman söz sahibi olacağız.

Hatta meslektaşlarıma şöyle bir mesaj vereyim; bu genel kurul çok keyifli olacak.

Çünkü bu dönemde bizde derneğimizin yönetimine adayız. Bizim! içerisinde sadece Değişim Hareketi değil, eski başkanlarımızla yaptığımız mutabakat çerçevesinde çok güçlü bir kadroyla meslektaşlarımızın güven oyuna talip olacağız. Mesleki birlik ve barışın sağlanması, umut edilen aydınlık geleceğin inşası için güçlü bir ittifakla bu seçimlere gireceğiz.

Tekrar ifade etmek isterim; çok keyifli bir genel kurul olacak. Herkesin destekleyebileceği çok güçlü kurullar ve komitelerle birlikte bu görevi bu yıl devralacağız.”

Gümrük TV Olarak Değişim Hareketine ve Başkan Adayı Sayın Mithat YETİŞKİN’e başarılar dileriz.

Related Posts

Call Now Button